Terapia keratynowa

Moda na lśniące, zdrowe włosy trwa. Dzięki kuracji keratynowej efekt ten można uzyskać w ciągu dwóch , trzech godzin. Kuracja true keratin  została opracowana dla osób, które mają włosy nieujarzmione, zniszczone i puszące. To zabieg oparty o keratynę, która w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłokę włosa, wpływa się na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć blask, piękną gładkość i zdrowy wygląd. Ponadto uodparnia włosy na warunki pogodowe oraz przeciwdziała efektom wilgoci.
Zabieg przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów: naturalnych, farbowanych jak i prostowanych chemicznie. Z terapii keratynowej może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Natychmiastowy rezultat to miękkość i połysk. Efektem kuracji są grubsze, zdrowsze, błyszczące, łatwe w układaniu włosy. Zostaje całkowicie wyeliminowane puszenie i kręcenie się włosów. Kuracja skraca czas poświęcany na modelowanie, nie potrzeba również używać prostownicy ani suszarki.

Galeria

Kontakt

71 367 1207,  600 008 529
biuro@salonurody.wroclaw.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek ? piątek:
9:00 ? 20:00
sobota:
9:00 ? 15:00
niedziela przy wcześniejszej rezerwacji

Współpraca

Salon urody jest otwarty na propozycję współpracy.Masz ciekawy pomysł i potrzebujesz pomocy fryzjerskiej i kosmetycznej by go zrealizować ? skontaktuj się z nami.