Pielęgnacja

Olaplex

Terapia OLAPLEX ? zabieg wzmacniający i regenerujący. Produkt , który nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu. Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów. Wiązania te ulegają przerwaniu podczas zabiegów termicznych, mechanicznych i chemicznych na włosach. Jeżeli włosy klientki są zniszczone to powinien to być pierwszy krok do ich wzmocnienia. Wiecej info na temat Olaplex: http://mfairhaircare.blogspot.com/2015/08/pytania-do-eksperta-wszystko-o-olaplex.html

Kuracja MAROCANOIL

Kuracja MOROCCANOIL / do każdego rodzaju włosów; do włosów delikatnych, rozjaśnionych lub farbowanych na blond/

  • likwiduje splątania
  • przywraca włosom elastyczność
  • regeneruje włosy

Terapia TRUE KERATIN

To najlepszy sposób aby zregenerować i odmłodzić włosy. Po zabiegu będą przez kilka miesięcy gładkie, lśniące, miękkie i wyprostowane. Układanie włosów po kuracji jest proste i przyjemne. True Keratin posiada 4 keratyny dla różnych rodzajów włosów (stopień skrętu, zniszczenia,puszystości). Jedyne na świecie keratyny, które można ze sobą łączyć w zależności jakie włosy poddajemy kuracji oraz jakiego efektu oczekujemy.

Kontakt

71 367 1207,  600 008 529
biuro@salonurody.wroclaw.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek ? piątek:
9:00 ? 20:00
sobota:
9:00 ? 15:00
niedziela przy wcześniejszej rezerwacji

Współpraca

Salon urody jest otwarty na propozycję współpracy.Masz ciekawy pomysł i potrzebujesz pomocy fryzjerskiej i kosmetycznej by go zrealizować ? skontaktuj się z nami.