Przedłużanie
i zagęszczanie

Uzyskaj oszałamiające piękne i długie włosy w kilka godzin.

przedłużanie i zagęszczenie włosów Great Lengths

Naszym klientom proponujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów doskonałą metodą – łączenie włosów ultradźwiękami.

Sposób doczepiania włosów:

Punkt połączenia jest skomponowany z łańcuszków polimerowych, których molekularna struktura jest bardzo podobna do tej, którą ma naturalny ludzki włos. Proces ten zachodzi dzięki naszemu specjalnemu firmowemu aplikatorowi. Tak łączy się pasma włosów GL z Twoimi włosami.Mogą być one oczywiście w łatwy sposób usunięte przez eksperta. Najważniejsze – podczas procesu dopinania włosów GL Twoje naturalne włosy nie są niszczone. Opatentowana przez GL metoda przedłużania włosów oferuje Ci całkowitą wolność organizowania wolnego czasu i swobodę poruszania się. Co więcej – w żaden sposób nie zmienia jakości Twoich naturalnych włosów. Pasemka Great Lengths wykonane są ze zdrowego naturalnego włosa ludzkiego z zachowaniem jego osłonki zewnętrznej, nadającej mu naturalny wygląd, sprężystość i naturalny połysk. Opatentowane złącze polimerowe o składzie chemicznym identycznym ze składem chemicznym włosa gwarantuje szybkie, bezpieczne i trwałe

Połączenie włosa z pasemkiem Great Lengths.

Pasemka Great Lengths można dowolnie farbować, modelować, wykonywać trwałą. Klienci Great Lengths na całym świecie otrzymują kartę klienta gwarantującą dwa bezpłatne terminy kontrolne w salonach Great Lengths.

6 miesięcy gwarancji na doczepiane pasemka
10 lat doświadczenia w doczepianiu włosów
pasemka doskonałej jakości z włosów naturalnych
profesjonalna obsługa

Zagęszczanie włosów:

Filozofia GL, skupia się także na pogrubianiu włosów cienkich w sposób tak prosty jak suszenie czy farbowanie gdy chcesz zmienić kolor. Biorąc pod uwagą fakt, że ludzie, którzy z natury nie mają zbyt gęstych włosów mają je zazwyczaj bardzo delikatne w swej strukturze. Zagęszczanie włosów metodą GL to gwarancja pięknych, zdrowych, lśniących a przede wszystkich grubych i mocnych włosów.

Piękne i zadbane włosy są wizytówką każdej kobiety.

Umów się z jedną z naszych stylistek i zaczerpnij darmowej porady jak zadbać o zdrowy wygląd swoich włosów.

Przedłużanie włosów Hair Talk

Przedłużanie włosów metodą Hair Talk Extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów – „przejściowa” długość już nie musi być udręką. Załóż włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to Twoje rozwiązanie!

Włosy na taśmach nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Galeria

Kontakt

71 367 1207,  600 008 529
biuro@salonurody.wroclaw.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek:
9:00 – 20:00
sobota:
9:00 – 15:00
niedziela przy wcześniejszej rezerwacji

Współpraca

Salon urody jest otwarty na propozycję współpracy.Masz ciekawy pomysł i potrzebujesz pomocy fryzjerskiej i kosmetycznej by go zrealizować – skontaktuj się z nami.